انواع کفش طبی زنانه از کجا بخریم

انواع کفش طبی زنانه از کجا بخریم؟

انواع کفش طبی زنانه از کجا بخریم؟

کفش های طبی زنانه در انواع مختلفی عرضه می شوند. شاید شما نیز هنگام خرید کفش های طبی زنانه دچار سردرگمی می شوید. از این رو تصمیم گرفتیم در مورد انواع کفش طبی زنانه توضیحات مختصری ارائه دهیم.

انواع کفش های طبی زنانه

کفش های طبی از آن جایی که جهت درمان پا و جلوگیری از بیماری های مربوط به پا ساخته شده اند هر کدام ویژگی های خاص به خود را دارند. برای هر نوع مشکلات پا اعم از صافی کف پا، خار پاشنه و غیره کفش طبی مخصوص وجود دارد. علاوه بر تفاوتی که کفش های طبی زنانه در کاربرد دارند از نظر مدل و طراحی نیز مختلف هستند.

چند نوع کفش طبی زنانه داریم؟

در لیست زیر سعی کردیم به طور خلاصه انواع کفش طبی زنانه به همراه کاربرد آن ها را معرفی کنیم.

  • کفش طبی پنجه پهن: برای افرادی که از انگشتان پای متورم رنج می میبرند مناسب است. همچنین خانم هایی که در بخش انگشتان خود قوز دارند از این کفش می بایست استفاده کنند.
  • کفش طبی مخصوص پیاده روی: این کفش جهت تجربه ی پیاده روی راحت و سالم طراحی شده است. برای افراد مبتلا به خار پاشنه و میخچه پا بسیار مناسب می باشد. کفی این کفش به گونه ای طراحی شده که فشار وزن را به صورت مساوی بر کف پا پخش می کند.
  • کفش کار طبی: این نوع کفش برای خانم های شاغل بسیار ایده آل است. زیرا کمترین فشار را به پا وارد می کند.
  • کفش مجلسی طبی: کفی این نوع کفش با پای شما کاملا سازگار خواهد بود و از لغزش پای شما جلوگیری خواهد کرد. طرح ظاهری این کفش برای مجالس و مهمانی ها طراحی شده تا علاوه بر راحتی به استایل شما نیز زیبایی ببخشد.

گروه تولیدی کفش تاپ آریانا یکی از بهترین تولید کننده ها و عرضه کننده های کفش طبی زنانه در ایران است. شما می توانید انواع کفش طبی زنانه را با بهترین کیفیت از گروه تولیدی تاپ آریانا خریداری کنید.

 

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید